Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Generátory kyslíku

Kvalitní generátor kyslíku, kyslíkové generátory a další lékařské přístroje prodáváme a zajišťujeme opravy zdravotnické techniky, kalibrace a revize zdravotnických prostředků. Jsme vybaveni nejmodernější měřící technikou, u kyslíkových generátorů ověříme nejenom jejich elektrickou bezpečnost ale rovněž změříme koncentraci kyslíku, kterou přístroje produkují. V nabídce máme také zvlhčovače vzduchu, inhalátory a inhalační roztoky. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika je profesionál na dýchací techniku a lékařské přístroje.

Kyslíkové generátory, dýchání zvlhčeného kyslíku a oxygenoterapie

  • Kyslíkový generátor je elektrické zařízení, která vyrábí z okolního vzduchu koncentrovaný cca 90% až 93% kyslík.
  • Generátory kyslíku se používají k oxygenoterapii, což je regenerační kyslíková kůra, která působí příznivě na psychiku, snižuje pocit stresu a únavy, zlepšuje kvalitu dýchání u alergiků, astmatiků a osob trpícími dýchacími obtížemi, celkově posiluje imunitní systém a oslabený organismus.
  • Výhodou generátorů kyslíku je, že nepotřebují žádnou tlakovou láhev a tím odpadají problémy spojené s jejím plněním.

Generátor EverFLO PHILIPS Respironic je tichý koncentrátor kyslíku při jehož zapnutém stavu se dá bezproblému spát a ve spánku dýchat zvlhčený O2. EverFLO je nejtižší elektrický generátor kyslíku na trhu.

Nabídka kyslíkových generátorů, generátory kyslíku

GENERÁTOR KYSLÍKU OXYBELL

Generátor kyslíku (O2) OXYBELL je elektrický přístroj, který nepotřebuje žádnou tlakovou láhev kyslíku. Generátor dodává kvalitní cca 93% kyslík pro dýchání. Přístroj má tichý chod, snadno se ovládá a splňuje všechny požadavky na bezpečnost provozu. Součástí dodávky je ZVLHČOVAČ S PRŮTOKOMĚREM s plynulou regulací od 0,5 litru do 3 litrů O2 a kyslíkové brýle. Generátor kyslíku OXYBELL se hodí na individuální domácí použití. Rozměry výrobku jsou 44×34×28 cm (hmotnost 9,8 kg).


KYSLÍKOVÝ GENERÁTOR OXYBELL

KYSLÍKOVÝ GENERÁTOR OXYBELL je elektrický přístroj, který umí dodávat kvalitní asi 93% kyslík pro dýchání. Koncentrátor O2 nepotřebuje tlakovou láhev s kyslíkem. Kyslíkový koncentrátor pro domácí použití se vyznačuje snadným použitím a dodržuje všechny požadavky na BEZPEČNÝ PROVOZ. Součástí dodávky koncentrátoru jsou kyslíkové brýle a také ZVLHČOVAČ S PRŮTOKOMĚREM (od 0,5 L až do 5 L).

 

Kyslíkový generátor OXYBELL je vhodný pro domácí používání u pacientů, kteří byli propuštěni do domácího ošetřování s podmínkou podávání zvlhčeného kyslíku. Rozměr přístroje je 31×30×61 cm a váha je 14 kilogramů.


OXYGEN GENERÁTOR OXYBELL

OXYGEN GENERÁTOR OXYBELL je elektrický koncentrátor kyslíku. Tento přístroj nepotřebuje tlakovou láhev (O2). Zařízení OXYBELL dokáže dodávat koncentrovaný 93% kyslík pro dýchání. Oxy-koncentrátor pro domácí použití je pojízdný a vyniká SNADNOU OBSLUHOU. Přístroj splňuje všechny požadavky na bezpečný provoz.

 

Součástí produktu je ZVLHČOVAČ S PRŮTOKOMĚREM od 0,5 litru až do 5litrů za minutu + kyslíkové brýle. Oxygen generátor OXYBELL je vhodný pro domácí používání u pacientů, kteří byli propuštěni například z nemocnice do domácího ošetřování a mají podmínku nutného podávání zvlhčeného kyslíku. Rozměr zařízení 31×30×61 cm a hmotnost 14,5 kg.


OXYGENOVÝ GENERÁTOR OXYBELL

OXYGENOVÝ GENERÁTOR OXYBELL je užitečný elektrický přístroj, který dokáže dodávat koncentrovaný cca 93% kyslík pro dýchání. Jde o pojízdný oxy-generátor pro domácí používání. Tento generátor kyslíku nepotřebuje tlakovou láhev kyslíku a vyniká SNADNOU MANIPULACÍ a splňuje všechny požadavky na bezpečný provoz.

 

Součástí balení jsou kyslíkové brýle a ZVLHČOVAČ S PRŮTOKOMĚREM od 0,5 litru až do 5litrů. Oxygen-generátor kyslíku OXYBELL je vhodný pro domácí užívání u pacientů, kteří byli propuštěni do domácího ošetřování a musí jim být podáván zvlhčený kyslík. Rozměr přístroje je 31×30×61 cm a hmotnost 14,5 kg.


KYSLÍKOVÝ GENERÁTOR DO AUTA

Kyslíkový generátor do auta umožňuje dýchat vzduch obohacený kyslíkem. Zatímco vzduch standardně obsahuje 21% kyslíku, díky našemu generátoru budete dýchat cca 30%. Zařízení generuje anionty, které napomáhají obnově buněk, odstraňují únavu a depresi, zvyšují aktivitu mozku a tím zlepšují soustředění a zrychlují reakce.

 

Kyslíkový generátor je zdravotnickým prostředkem o rozměru 25 x 13 x 29 cm / váha cca 3 kg. Je napájen 12V/45W. Součástí dodávky je propojovací kablík s autokoncovkou 12V, síťový adapter 230V/12V/5A a praktická brašna s nastavitelnými popruhy.


GENERÁTOR KYSLÍKU PRO ALERGIKY

GENERÁTOR KYSLÍKU PRO ALERGIKY s ionizátorem a zvlhčovačem vzduchu je elektrický přístroj napájený 230V/50Hz ze síťě nebo může pro svůj provoz využít 12V zdroj z cigaretového zapalovače v autě. Koncentrátor O2 generuje kvalitní až 90 % kyslík, který OBOHACUJE O ANIONTY. Při použití inhalátoru DÝCHÁTE ČISTÝ a ZVLHČENÝ VZDUCH bez prachu, alergenů a bakterií. Nastavitelný průtok kyslíku je variabilní v rozsahu: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 litrů za minutu.

 

Tento kyslíkový generátor DOPORUČUJEME ALERGIKŮM pro domácí používání a také ŘIDIČŮM pro dýchání zdravého a obohaceného vzduchu zejména V HUSTÉM MĚSTSKÉM PROVOZU. Přístrojem vygenerovaný kyslík prokazatelně zlepšuje koncentraci řidičů při řízení a rychlost rozhodování, rovněž odstraňuje vyčerpání a únavu. Rozměry přístroje: 25 x 18 x 37 cm / váha 5,5 kg.


TICHÝ GENERÁTOR O2 EverFLO

GENERÁTOR O2 EverFLO je profesionální výrobek značky PHILIPS Respironics, jedná se o vůbec nejtišší výrobek na evropském trhu. Výrobce garantuje 95% kyslík a dlouhou životnost kyslíkového generátoru (až 30.000 provozních hodin). Tento generátor kyslíku doporučujeme využívat v zařízeních pro lázeňskou péči, zdravotních centrech, domovech důchodců a pro domácí používání osobám, které bez kyslíku nemohou být. Generátor O2 má POČÍTADLO PROVOZNÍCH HODIN. Součástí produktu je průtokoměr (pynulá regulace kyslíku 0,5 až 5 litrů/min.) pro správné dávkování kyslíku. Podle Směrnice Evropského parlamentu a Rady 93/42/EC se jedná o zdravotnický prostředek třídy II.a. Přístroj má rozměry 58 × 38 × 24 cm a váží 15 kg. 

Generátor kyslíku EverFLO PHILIPS Respironics je velmi tichý. Můžete jej používat během noci a v průběhu spánku inhalovat zvlhčený kyslík.


GENERÁTOR KYSLÍKU KRÖBER

Generátor kyslíku KROBER, kvalitní německý výrobek vyniká tichým chodem, snadnou obsluhou a údržbou, splňuje všechny požadavky na bezpečný provoz. Součástí dodávky je zvlhčovač s průtokoměrem, který zaručuje správné dávkování. Generátor kyslíku je vhodný pro individuální péči po propuštění pacienta do domácího ošetřování, rovněž do nejrůznějších sportovních center, oxybarů apod.

 

Jedná se o zdravotnický prostředek o rozměru 54×20×52cm / váha 19,8kg. Generátor kyslíku KROBER je koncipován jako pojízdný kufřík na kolečkách, který umožňuje pohodlnou manipulaci a snadné skladování.


GENERÁTOR KYSLÍKU PRO 2 OSOBY

GENERÁTOR KYSLÍKU PRO 2 OSOBY zajišťuje dýchání zvlhčeného kyslíku dvěma osobám. jde o tzv. duo oxygenoterapii. Tento kyslíkový generátor dokáže obsloužit 2 sezení s nezávislým ovládáním pro dvě osoby. Součástí DUO přístroje jsou dva průtokoměry, které umožňují přesné dávkování O2 kyslíku (plynule 0,5 až 10 litrů za minutu). Zvlhčovače umožňují INHALOVAT KYSLÍK DLOUHODOBĚ.

 

Duo generátor kyslíku dokáže vyrobit kvalitní 92% kyslík (O2) pro dýchání. Jde o výrobek vhodný pro využití v léčebných lázních a plicních léčebnách, oxybarech, nejrůznějších rehabilitačních střediscích či sportovních centrech. Jedná se o zdravotnický prostředek třídy II.a o rozměru 70×42×37 cm / váha 26 kg.


GENERÁTOR KYSLÍKU MEDICAP DUO

Dýchání kyslíku pro 2 osoby zároveň

GENERÁTOR KYSLÍKU MEDICAP DUO představuje špičkový výrobek v oblasti profesionální oxygenoterapie. Přístroj MEDICAP DUO zajišťuje dýchání zvlhčeného O2 kyslíku pro 2 osoby zároveň. Jde o kvalitní německý výrobek pro 2 sezení s nezávislým ovládáním (pro dva pacienty). Součástí dodávky přístroje jsou 2 ZVLHČOVAČE S PRŮTOKOMĚREM, které umožňují přesné nadávkování kyslíku (plynule 0,1 až 5 litrů za minutu).

 

Ke generátoru kyslíku se dodávají veškerá další příslušenství potřebná k okamžitému provozu = 10 inhalačních polomasek s hadičkou a 20 kusů kyslíkových brýlí. Kyslíkový generátor MEDICAP DUO generuje kvalitní 93% kyslík (O2) pro dýchání. Jedná se o výrobek pro profesionální využití v léčebnách, nemocnicích, lázních a rovněž do nejrůznějších sportovních center a oxybarů. Generátor O2 splňuje nejnáročnější požadavky na bezpečný provoz. Jde se o zdravotnický prostředek třídy II.a o rozměru 54×20×52 cm, váha je 19,8 kg.


PŘENOSNÝ GENERÁTOR KYSLÍKU EVERGO

PŘENOSNÝ GENERÁTOR KYSLÍKU (OXYGENOTERAPIE) EverGO značky PHILIPS Respironics usnadňuje život lidem, kteří jsou odkázáni na kyslík nejenom v domácím prostředí, ale potřebují jej mít stále při sobě. Přenosný generátor si můžete vzít s sebou NA CESTU NEBO PROCHÁZKU (na cestu k lékaři, za nákupem, ale také jej můžete použít při pobytu na zahradě či chatě).

 

Kyslíkový generátor EverGO je jediný přístroj napájený z akumulátoru (dobíjecí baterie) S PRŮTOKEM O2 až 6 litrů za minutu (1-2-3-4-5-6). Součástí dodávky je PRAKTICKÁ BRAŠNA s popruhem k nošení přes rameno, síťový napájecí adaptér, kabel 12V pro napájení z cigaretového zapalovače v autě, kyslíková inhalační maska + 2 kusy kyslíkových brýlí pro diskrétní použití na ulici. Nově k přístroji dodáváme EXKLUZIVNÍ VOZÍK s madlem pro snadné převážení (ocení zejména pacienti, pro které by 4,5 kg celkové váhy bylo namáhavé nosit přes rameno).


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na generátory kyslíku a kyslíkové generátory!

Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby