Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Ruční resuscitátory

Chcete koupit ruční resuscitáror? Jsme specialisté na zdravotní techniku. Ruční resuscitátory, defibrilátory, ambuvaky a resuscitační vaky prodáváme již více než 12 let. Lékařské kyslíkové přístroje vám firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. zajistí včas a za příjemné ceny.

 

Ruční resuscitátor by neměl chybět na žádném oddělení nebo ordinaci. Ambuvak je podle zákona povinou výbavou každého zdravotnického zařízení a privátních ordinací, včetně stomatologů, gynekologů a praktických lékařů.

Resuscitace a použití resuscitátorů

V Evropě platí nová pravidla pro resuscitaci. 15.10.2015

Nabídka ručních resuscitátorů pro resuscitaci pacienta

RUČNÍ RESUSCITÁTOR BABY (novorozenecký)

NOVOROZENECKÝ RUČNÍ RESUSCITÁTOR o objemu 240 ml slouží k záchraně lidského života. RESUSCITÁTOR má 3 silinonové novorozenecké masky a je vyroben z trvanlivého materiálu žluté barvy. Tento křísící přístroj by měl být přítomen na každém novorozeneckém oddělení a v každé pediatrické ordinaci. AMBUVAK BABY můžete používat samostatně nebo je možné ho připojit na kyslíkový přístroj a oživování pacienta podpořit kyslíkem.


RUČNÍ RESUSCITÁTOR INFANT (dětský)

DĚTSKÝ RESUSCITÁTOR o objemu 500 ml je vybaven dvěma DĚTSKÝMI MASKAMI a slouží k resuscitaci pacienta a  záchraně života. Kvalitní dětský RESUSCITÁTOR je vyroben z trvanlivého materiálu žluté barvy. Resuscitátor pro kříšení dětí by měl být v každé ordinaci dětského lékaře a také na školách, stadionech a sportovištích. Křísící přístroj lze používat samostatně anebo jej můžete připojit na kyslíkový přístroj a podpořit oživování pacienta pomocí O2.


RUČÍ RESUSCITÁTOR ADULT (s maskou)

Ruční resuscitátor slouží k záchraně lidského života. Kvalitní výrobek z trvanlivého materiálu by neměl chybět na žádném oddělení nebo ordinaci. Resuscitátor lze používat samostatně nebo je možné ho připojit na kyslíkový přístroj (tlaková láhev O2 + redukční ventil s regulátorem: viz. kyslíkové přístroje) a podpořit oživování pacienta podáváním kyslíku. Ruční resuscitátor je podle zákona povinou výbavou každého zdravotnického zařízení a privátních ordinací, včetně stomatologů.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie

Balení: 1 sada (ruční resuscitátor s maskou)


RUČNÍ RESUSCITAČNÍ VAK (se 2 maskami)

RESUSCITAČNÍ VAK se 2 maskami (velikost č. 3 a 5) a praktickou brašničkou. Jde o ruční přístroj pro kříšení pacienta. Výrobek je z kvalitního TRVANLIVÉHO MATERIÁLU žluté barvy. Resuscitační vak lze používat samostatně nebo jej můžete připojit ke kyslíkovému přístroji a podpořit oživování pacienta kyslíkem.

 

Vaky pro resuscitaci jsou podle vyhlášky 296/2012 Sb. POVINNOU VÝBAVOU každého zdravotnického zařízení včetně privátních ordinací a záchraných služeb.


RUČNÍ RESUSCITÁTOR (kompletní set)

Ruční resuscitátor, kvalitní výrobek z trvanlivého materiálu by neměl chybět na žádném oddělení nebo ordinaci. Nabízíme Vám kompletní set včetně resuscitační masky a rezervoáru. Použití rezervoáru zabrání, aby tlak v dýchacích cestách překročil 70 mbar. Vybavte své zdravotnické zařízení ručním resuscitátorem!

 

Výrobce ručních resuscitátorů: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie

Balení: 1 set (ruční resuscitátor s maskou a rezervuárem)


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby