Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty
Při prodeji kyslíkových a resuscitačních přístrojů garantujeme dodržování práv spotřebitelů

08.12.2015

Získali jsme certifikát GARANCE OCHRANY SPOTŘEBITELE od nestátní neziskové organizace Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s.
Při prodeji kyslíkových a resuscitačních přístrojů garantujeme dodržování práv spotřebitelů

GARANCE OCHRANY SPOTŘEBITELE (GOS)

Sdružení obrany spotřebitelů – Asociace, z.s. (SOS – Asociace) je nestátní nezisková organizace založená za účelem pomáhat spotřebitelům a prosazovat jejich práva. Od roku 2003 bezplatně pomáhá spotřebitelům z celé České republiky. Dne 1.12.2015 získala naše společnost Krásný - zdravotnická technika s.r.o. od SOS Asociace certifikát Garance ochrany spotřebitele.

Jsme držitelem certifikátu GOS

Program GOS je vytvořen SOS – Asociací za účelem ochrany spotřebitelů a poctivých podnikatelů. Při nákupu kyslíkových přístrojů nebo resuscitačních přístrojů v našem e-shopu SZO.cz si můžete být jisti, že obchodní podmínky, kterými se kupní smlouva řídí, jsou v souladu se zákonem a že nepoškozujeme práva spotřebitele.

 

Jako držitelé značky GOS jsme se zavázali dodržovat nejen práva spotřebitelů garantovaná zákonem, ale také poskytujeme spotřebitelům nadstandardní ochranu tím, že dodržujeme Kodex garance ochrany spotřebitele (Kodex GOS).

 

Přejeme vám pohodlný nákup a pevné zdraví!

Tým společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o

 


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby