Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Regulátory sání

Regulátor sání nebo regulátor sacího podtlaku slouží k odsávání tekutin, sekretu, krve, hlenu, krvácení. Existují 2 základní druhy regulátorů: 1) do centrálního rozvodu stlačeného kyslíku nebo vzduchu, 2) do medicinálního  rozvodu podtlaku, který ve větších nemocnicích bývá k dispozici v rampách na operačních sálech a jednotkách ARO a JIP. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na výrobu, revize a kalibrace zdravotní techniky.

Regulátory sacího podtlaku, regulátor sání

REGULÁTOR SACÍHO PODTLAKU

REGULÁTOR SACÍHO PODTLAKU umožňuje plynule nastavovat sací podtlak v rozmezí od 0 do 1000 mBarů. Regulátor se připojuje do centrálního rozvodu podtlaku.

 

Regulátor má bezpečnostní STOP VENTILEM, který zajistí okamžité uzavření či otevření sání. Podtlakový regulátor má rychlospojkou a na výstupu má hadicový nástavec (umožňuje univerzální použití).


REGULÁTOR SÁNÍ (odsávačka do centrálního rozvodu podtlaku)

 

Regulátor sání, odsávačka do centrálního rozvodu podtlaku, určená k odsávání hlenů, zvratků a sekretu. Regulátor sání je vybavený rychlospojkou a regulátorem sání, půllitrovou sací láhví a mikrobiologickým filtrem. Zařízení se pomocí rychlospojky připojí do centrálního rozvodu sání, tzn. podtlaku.

 

Výhodou tohoto zařízení oproti těm, které se připojují do centrálního rozvodu kyslíku nebo medicinálního vzduchu je, že provoz prakticky nic nestojí. Sací podtlak lze regulovat v rozpětí 0 až -1 bar.


REGULÁTOR SÁNÍ (odsávačka do centrálního rozvodu tlaku)

REGULÁTOR SÁNÍ napájený stlačeným vzduchem nebo kyslíkem určený k odsávání hlenů, zvratků a sekretu. Jedná se v podstatě o odsávačku, která je vybavená rychlospojkou a regulátorem, půllitrovou sací lahví a mikrobiologickým filtrem. Přístroj se pomocí rychlospojky připojí do centrálního rozvodu kyslíku nebo stlačeného vzduchu. Sací podtlak lze regulovat v intervalu od 0 do -0,75 baru.


ŘÍZENÝ REGULÁTOR O2 / N2O

Řízený regulátor SABRE je určený k dodávání kyslíku nebo směsi O2/N2O k utišení bolesti. Dávkovač je řízen vdechem pacienta, umožňuje snadné dýchání s minimálním úsilím. Připojuje se do centrálního rozvodu nebo k přenosné tlakové láhvi pomocí redukčního ventilu. Rukojeť je odnímatelná s možností sterilizace v autoklávu. Dávkovací systém SABRE je určený pro neodkladnou péči (ARO a JIP), porodnictví a pro všeobecné použití při převozu pacientů (rychlé záchranné služby).


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby