Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Resuscitační přístroje

Resuscitační přístroj (resuscitační kufr nebo kufřík) slouží k prvnímu zásahu u pacienta při resuscitaci, dechových obtížích nebo zadušení. Resuscitační přístroje (například resuscitační kufr) jsou povinnou výbavou většiny zdravotnických zařízení, najde uplatnění i u praktických lékařů vyjíždějících do terénu. V naší nabídce najdete také resuscitační vozíky a resuscitační masky.


KRÁSNÝ-zdravotnická technika sro je výrobcem profesionálních zdravotnických prostředků.

Resuscitační přístroj, přístroje pro resuscitaci

RESUSCITAČNÍ BRAŠNA

Resuscitační brašna obsahuje následující komponenty a výbavu: praktická nylonová brašna o rozměru 40 x 22 x 25 cm, půllitrová tlaková láhev s náplní 100 litrů kyslíku pro dýchání , tlak 200 bar, redukční ventil O2, ambuvak s resuscitační maskou, propojovací kyslíková hadička k ambuvaku, inhalační maska s hadičkou 2,1 m, 3 vzduchovody (červený, oranžový, zelený), vytahovač jazyka, rozevírací šroub do úst.

 

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 souprava dle seznamu (resuscitační brašna)


RESUSCITAČNÍ PŘÍSTROJ

Resuscitační přístroj pro první zásah u pacienta má pevný uzamykatelný resuscitační kufřík o rozměru 45,5×32×15 cm z luxusního aluminiového materiálu. Dále je součástí produktu láhev kyslíku pro dýchání s náplní 400 litrů, tlak 200 barů. Přístroj je také doplněn o redukční ventil se dvěma výstupy a regulátorem, ambuvak s resuscitační maskou, propojovací kyslíkovou hadičku 2,1 m a vzduchovou odsávačku s půllitrovou láhví.

 

V balení naleznete také sací silikonovou hadici (1,5m), sací špičku se stopventilem (sada 1 tenká + 1 silná), sací kanylu (3 kusy) a praktickou svítilnu LED s přepínačem na kryptonovou žárovku + alkalické baterie.

 

Výbobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: 1 zdravotnická souprava (resuscitační přístroj)


PŘÍSTROJ PRO RESUSCITACI

Přístroj pro resuscitaci vhodný pro záchranáře a záchranné služby. Přístroj obsahuje 2 kilovou tlakovou láhev s náplní 400L O2, plicní automatiku vybavenou dvoupolohovým tlakovým omezovačem pro děti a dospělé, vrapovou hadici o průměru 22 mm zakončenou dvoucestným ventilem, dva kusy silikonových masek (dětská velikost 2 BABY, dospělá velikost 5 ADULT), nastavitelný upínací řemínek pro přichycení masky k hlavě pacienta, 3 ks rozevíracích vzduchovodů (modrý 50 mm, černý 55 mm, oranžový 90 mm), dvouhlavý fonendoskop, ambuvak s rezervoárem a praktickou LED svítilnu s přepínačem na kryptonovou žárovku (včetně 3 alkalických baterií).


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby