Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Dýchací přístroj

Kvalitní dýchací přístroj a lékařské kyslíkové přístroje, které zajišťují ochranu dýchání nezávisle na okolní atmosféře vyrábíme a prodáváme. Společnost KRÁSNÝ - zdravotní technika je profesionál na prodej dýchacích přístrojů. Lékařské přístroje a sebezáchranné dýchací přístroje, které umožňují činnost v nedýchatelném nebo zamořeném prostředí. Pro zlepšení dýchání máme v nabídce také zvlhčovače vzduchu (případně zvlhčovač ovzduší s ionizátorem), inhalátory a inhalační roztoky.

Nabídka dýchacích přístrojů

PŘENOSNÝ DÝCHACÍ PŘÍSTROJ (k umělé plicní ventilaci)

Dýchací přístroj je přenosný kyslíkový resuscitátor, určený k umělé plicní ventilaci při zástavě dechu nebo k podpůrnému prohloubení spontánních dechů raněného nebo nemocného. Tento přístroj můžeme rovněž specifikovat jako sebezáchranný dýchací přístroj, je určený pro lékaře, záchranáře a zdravotnictví.

Dýchací přístroj OXY se skládá z těchto komponentů:

  • 2litrové tlakové láhve s náplní 400 litrů kyslíku
  • plicní automatiky vybavené dvoupolohovým tlakovým omezovačem (4 kPa děti / 8 kPa dospělí)
  • 80centimetrové vrapové hadice o průměru 22 mm zakončené dvoucestným ventilem
  • 2 kusů silikonových resuscitačních masek (velikost 2 – dětská / velikost 5 dospělí)
  • nastavitelného upínacího řemínku pro přichycení masky k hlavě pacienta
  • 3 kusů rozvíracích vzduchovodů (modrý 50 mm / černý 55 mm / oranžový 90 mm)
  • dvouhlavého stetoskopu
  • ambuvaku s rezervoárem
  • praktické LED svítilny s přepínačem na kryptonovou žárovku včetně alkalických baterií.

Vše je uloženo v luxusním aluminiovém kufříku o rozměru 46 × 16 × 34 cm s českým popisem a podrobný návodem k používání.


KYSLÍKOVÝ SPRAY OXYFIT (8 litrů  kyslíku ve spreji)

Kyslíkový spray OXIFIT, 8 litrů 99,5% kyslíku ve spreji. Jedná se o kyslíkový zásobník pro domácí použití pro astmatiky a pacienty trpícími dechovými obtížemi. Výrobek je lehký a lze si ho vzít s sebou ven, při cestě na nákup nebo poštu, na procházku. Krátkodobá inhalace kyslíku zmírňuje únavu a rychle posiluje organismus.


DOMÁCÍ KYSLÍKOVÁ KŮRA

DOMÁCÍ KYSLÍKOVÁ KŮRA představuje komplexní kyslíkový přístroj pro dýchání zvlhčeného kyslíku (podávání oxygenoterapie) v domácím prostředí. Sada obsahuje tyto komponenty: tlaková láhev O2 - plná s náplní 400 litrů kyslíku pro dýchání + redukční ventil s rychlospojkou + zvlčovač s průtokoměrem + 2 kusy inhalační maska s hadičkou + 2 kusy kyslíkové brýle + 2 kusy náhradní zmlžovací tryska + pevná nylonová brašna s českým popisem pro uložení celé domácí oxygenoterapie.

 

Součástí sady pro kyslíkovou kůru je detailní návod k obsluze, včetně požadavků na bezpečnost práce s kyslíkem (O2).

Tlakovou láhev Vám naplníme výměným způsobem

Tlakovou láhev Vám naplníme výměným způsobem (platí pouze pro zákazníky, kteří u nás zakoupili tento výrobek) nebo Vám ji naplní společnost LINDE GAS a.s. "kyslíkem pro dýchání", který je volně prodejný, ve všech krajských městech České republiky.


OXYGENOTERAPIE NA CESTY EVERGO

PŘENOSNÁ OXYGENOTERAPIE NA CESTY značky EverGO PHILIPS Respironics usnadňuje život pacientům či osobám, kteří musí využívat kyslíkový přístroj nejen doma ale potřebují mít zásobu kvalitního kyslíku stále u sebe, ať už NA CESTÁCH ANEBO NA PROCHÁZCE (na cestě k lékaři, za nákupem, či při pobytu na zahradě anebo chalupě, chatě, atd.). OXYGENOTERAPIE NA CESTY EverGO se napájí z akumulátoru (dobíjecí baterie) s PRŮTOKEM kyslíku až 6 litrů za minutu (regulace průtoku: 1-2-3-4-5-6 litrů).

 

Součástí balení je PRAKTICKÁ TAŠKA s popruhem, síťový napájecí adaptér, kabel 12V pro napájení z cigaretového zapalovače v autě, inhalační maska + dva kusy kyslíkových brýlí pro diskrétní použití na ulici. K přístroji dodáváme EXKLUZIVNÍ VOZÍK s madlem pro snadné převážení (ocení zejména pacienti, kteří by 4,5 kg celkové váhy unesli s potížemi).


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika je specialista na dýchací přístroje a kyslíkové spreje (zásobníky kyslíku)!

Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby