Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Resuscitace

Zajímá vás kardiopulmonální resuscitace? Resuscitaci můžeme vyjádřit českými výrazy oživování nebo kříšení. Cílem neodkladné resuscitace je obnovit základní životní funkce postižené osoby (anebo alespoň zpomalit odumírání mozkových buněk, než léčbu zahájí odborný lékařský tým). Resuscitační vak a kyslíkové přístroje mohou zachránit lidský život a jsou podle zákona povinnou výbavou každého zdravotnického zařízení včetně privátních ordinací. Resuscitační úkony se provádí v rámci první pomoci osobě, která je v bezvědomí, nedýchá a má zástavenou srdeční činnost. K záchraně života mohou pomoci také automatické externí defibrilátory (AED), které doporučuje Evropská resuscitační rada (ERC). O resuscitaci toho víme mnoho, zabýváme se výrobou a prodejem resuscitačních pomůcek již od roku 1998.

 

PUZOR! Přečtěte si Nová doporučení pro resuscitaci ERC 2015

Instruktážní video kardiopulmonální resuscitace

Nabídka resuscitačních přístrojů

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. vyrábí a dodává resuscitační přístroje a pomůcky pro resuscitaci. Vyrábíme vybavené resuscitační kufry a soupravy pro resuscitaci, brašny první pomoci a sety pro neodkladnou resuscitaci a dodáváme resuscitační masky a roušky pro resuscitaci určené pro zdravotníky a záchranáře.

Záchranná termofolie

Záchranná termofolie slouží k udržení tělesné teploty resuscitované osoby. Thermofolie je vyrobena ze speciálního reflexního materiálu zlato stříbrné barvy, který ZAMEZUJE TEPELNÉ ZTRÁTĚ a prochladnutí postiženého. Termo fólie se uplatní především PŘI ÚRAZECH, ŠOKOVÝCH STAVECH a POPÁLENINÁCH.


Resuscitační rouška

Resuscitační rouška (respirátor) je praktický pomocník při resuscitaci, který by neměl chybět v žádné lékárničce. Respirátor je vhodný na cesty (do automobilu, autobusu, vlaku, atd.). Dýchací rouška obsahuje masku pro dospělé, jednocestný ventil, filtr a pár ochanných rukavic. Tento set je uložen v praktickém pouzdře se šňůrkou, pro rychlou a pohodlnou manipulaci.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie; Balení: model d) 1 set (resuscitační rouška)


Resuscitační maska

Maska pro resuscitaci ze silikonu se používá k ambuvaku (ručnímu resuscitátoru). Resuscitační masku nabízíme jako příslušenství v různých velikostech, včetně malých pediatrických.

 

Kvalitní a dobře přilnavý výrobek pro opakované a dlouhodobé používání. Maska slouží k resuscitaci pacienta.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie, Balení: 1 kus (resuscitační maska)


Resuscitační vak

Resuscitační vak, kvalitní výrobek z trvanlivého materiálu ve žluté barvě by neměl chybět v žádném zdravotnickém zařízení.

 

Vak pro resuscitaci obsahuje 2 silikonové masky velikost č. 3 a 5 a lze ho používat samostatně. Také je možné ho připojit na kyslíkový přístroj a podpořit oživování pacienta kyslíkem. Resuscitační vak je uložen v praktické a elegantní kabelce.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie, Balení: model b) 1 set (resuscitační vak)


Brašna pro resuscitaci

Brašna pro resuscitaci vhodná pro menší ordinace. Tento resuscitační prostředek se skládá z půllitrové tlakové láhve s náplní 100 litrů kyslíku pro dýchání (tlak 150 bar), redukčního ventilu, ambuvaku s  maskou, propojovací kyslíkové hadičky, inhalační masky.

 

Dále obsahuje 3 vzduchovodů (červený, oranžový, zelený), vytahovače jazyka a rozevíracího šroubu do úst. Vše je uloženo v praktické nylonové brašně.

 

Rozměr: 40 x 22 x 25 cm, Váha: 4,5 kg, Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.; Balení: 1 kus (brašna pro resuscitaci)


Dýchací přístroj pro resuscitaci

Dýchací přístroj pro záchranáře a zdravotnictví pro resuscitaci. Přístroj obsahuje 2 litrovou tlakovou láhev s náplní 400 litrů kyslíku, plicní automatiku vybavenou dvoupolohovým tlakovým omezovačem pro děti a dospělé, vrapovou hadici o průměru 22 mm zakončenou dvoucestným ventilem, dva kusy silikonových masek (dětská velikost 2 BABY, dospělá velikost 5 ADULT), nastavitelný upínací řemínek pro přichycení masky k hlavě pacienta, tři kusy rozvíracích vzduchovodů (modrý 50 mm / černý 55 mm / oranžový 90 mm), dvouhlavý fonendoskop, ambuvak s rezervoárem a praktickou LED svítilnu s přepínačem na kryptonovou žárovku (včetně 3 alkalických baterií). Vše je uloženo v luxusním aluminiovém kufříku s českým popisem a vybaveno podrobný návodem k používání.


Křísící přístroj pro resuscitaci

Profesionální křísící přístroj pro záchranáře, oddělení ARO a JIP, sanitky obsahuje dvou litrovou tlakovou láhev s náplní 400 litrů kyslíku pro dýchání, redukční ventil se dvěma výstupy, ambuvak s resuscitační maskou, propojovací kyslíkovou hadičku 2,1 m,  odsávačku s půllitrovou láhví poháněnou kyslíkem, sací silikonovou hadici 1,5m, sací špičky se stop ventilem (1 tenká a 1 silná), tři kusy sacích kanyl, resuscitační set (7 kusů vzduchovodů, rozevírač úst, vytahovač jazyka), praktickou LED svítilnu s přepínačem na kryptonovou žárovku a 3 alkalické baterie. Vše je uloženo  v pevném kufru z luxusního aluminiového materiálu s českým popisem a křísící přístroj pro neodkladnou resuscitaci je opatřen návodem k použití v českém jazyce.


Rescue vozík

Rescue vozík s odkládací plochou a šuplíkem pro rychlou a pohodlnou manipulaci lékařských přístrojů určených k resuscitaci postiženého (například: defibrilátor, resuscitační vak, EKG, kardiopumpa). Resuscitační RESCUE vozíky mají své uplatnění na stanicích EMERGENCY, oddělení ARO a JIP. Praktický resuscitační pojízdný vozík na 4 kolečkách je doplněn zásuvkou a odkládacím košíkem na drobný zdravotní materiál.

 

Výrobce: KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.
Balení: 1 kus (resuscitační RESCUE vozík)


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby