Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Tlakové ventily

GCE GROUP

Tlakové redukční ventily pro zdravotnictví, které nabízí firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o., vyrábí nadnárodní společnost GCE GROUP. Prodáváme pojistné, tlakové ventily z kvalitního nerezu již déle než 12 let.

 

Ústředí firmy GCE se nachází ve švédském Malmö a hlavní výrobní závod je v České republice v Chotěboři.

  • Redukční ventily jsou z kvalitního nerezového materiálu.
  • Medicinální tlakové redukční ventily jsou určeny pro používání v medicíně.
  • Námi dodávané pojistné redukční ventily jsou držiteli evropského certifikátu CE 0434 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13 485. Jsou schváleným zdravotnickým prostředkem třídy II.b.

Nabídka tlakových redukčních ventilů

TLAKOVÝ VENTIL O2 S RYCHLOSPOJKOU (kyslík)

Redukční ventil O2 určený na tlakovou láhev kyslíku, tam kde není centrální rozvod. Redukční ventil je zdravotnickým prostředkem sloužícím k léčbě oxygenoterapií. Rychlá a snadná výměna lahve se provádí pomocí rychlorealizační matice. Výstup redukčního ventilu je zakončený rychlospojkou, přes kterou lze napojit zvlhčovač kyslíku s průtokoměrem.

 

Výrobce: GCE GROUP, Česká republika 
Balení: model a) redukční ventil s rychlospojkou (kyslík)


TLAKOVÝ VENTIL O2 S REGULÁTOREM (kyslík)

Pojistný ventil určený na tlakovou láhev kyslíku, tam kde není centrální rozvod. Pojistný ventil je zdravotnickým prostředkem sloužící k záchraně lidského života. Rychlá a snadná výměna lahve se provádí pomocí rychlorealizační matice. Výstup redukčního ventilu je zakončený nyplem, přes který lze připojit ambuvak. Regulovat lze v rozsahu 0 – 25 litrů za minut.

 

Výrobce: GCE GROUP, Česká republika
Balení: model b) pojistný ventil s regulátorem kyslíku (O2)


TLAKOVÝ VENTIL O2 SE DVĚMA VÝSTUPY (kyslík)

Redukční ventil určený na tlakovou láhev kyslíku tam, kde není centrální rozvod. Redukční ventil je zdravotnickým prostředkem sloužícím k záchraně lidského života a léčbě oxygenoterapií. Výrobek má zabudovaný regulátor průtoku. Rychlá a snadná výměna láhve se provádí pomocí rychlorealizační matice. Jeden výstup redukčního ventilu je zakončený nyplem pro přímé spojení s ambuvakem a druhý rychlospojko, přes kterou lze napojit proudovou odsávačku.

 

Výrobce: GCE GROUP, Česká republika

Balení: model c) redukční ventil se dvěma výstupy a regulací 0 – 25 litrů / min.


TLAKOVÝ VENTIL N2O (rajský plyn)

Redukční ventil určený na tlakovou láhev N2O, tzv. rajského plynu. Tlakový ventil se používá na operačních sálech (inhalační anestezie, kdy pacient dýchá plyn). Inhalační anestezie je šetrná anestezie, která se běžně používá u všech chirurgických výkonů.

 

Rychlá a snadná výměna láhve se provádí pomocí rychlorealizační matice. Výstup tlakového ventilu je zakončený rychlospojkou, přes kterou se napojí narkotizační přístroj.

 

Výrobce tlakových ventilů: GCE GROUP, Česká republika 
Balení: model a) tlakový ventil N2O (rajský plyn)


TLAKOVÝ VENTIL AIR (stlačený vzduch)

Medicinální pojistný redukční ventil určený na tlakovou láhev stlačeného vzduchu, tam kde není centrální rozvod. Rychlá a snadná výměna láhve se provádí pomocí rychlorealizační matice. Výstup tlakového ventilu je zakončený rychlospojkou, přes kterou lze napojit nejrůznější lékařské přístroje.

 

Výrobce tlakových ventilů: GCE GROUP, Česká republika

Balení: model b) tlakový ventil (stlačený vzduch)


TLAKOVÝ VENTIL AIR S REGULÁTOREM (stlačený vzduch)

Kombinované pojistné tlakové zařízení se skádá z redukčního ventilu a regulátoru. Tlakový ventil je kompatibilní s láhví stlačeného vzduchu. Tlakový ventil a rovněž regulátor jsou vyrobeny z kvalitního nerezového materiálu a splňují nejnáročnější normy pro používání ve zdravotnictví a medicíně.


Výrobce redukčního ventilu: GCE GROUP, Česká republika 
Balení: model d) pojistný tlakový ventil s regulátorem (AIR)


TLAKOVÝ VENTIL CO2 INOX (kysličník uhličitý)

Lékařský tlakový ventil určený na tlakovou láhev kysličníku uhličitého. (ventil na CO2 lahev). Zařízení se používá k výrobě sodovky nebo limonády (sodovkové bary a nápojové automaty). Tlakový ventil je vyrobený z kvalitního nerezového materiálu a splňuje nejnáročnější kritéria pro používání ve zdravotnictví a medicíně.

 

Výrobce: GCE GROUP, Česká republika
Balení: model e) tlakový ventil CO2 (kysličník uhličitý)


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby