Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Kyslíkové přístroje

Kyslíkové přístroje a zařízení, které dováží a prodává společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. jako odborník na lékařské přístroje a desinfekční prostředky, vyrábí francouzská firma TECHNOLOGIE MEDICALE. Lékařské kyslíkové přístroje špičkové kvality jsou určeny pro zdravotnická zařízení typu JIP, ambulance, plicní a dětská oddělení, oddělení LDN, ale i lázeňská zařízení, ústavy sociální péče a domovy důchodců.

 

Prodáváme špičkové francouzské kyslíkové přístroje a zařízení (například: redukční ventily, průkoměry a zvlhčovače kyslíku, regulátory sacího podtlaku, resuscitační soupravu OXAP, dýchací přístroj OXY a další kyslíková zařízení) značky TECHNOLOGIE MEDICALE.

Značkové kyslíkové přístroje

Značkové kyslíkové přístroje

 

  • Lékařské kyslíkové přístroje jsou držiteli evropského certifikátu CE 0197 a splňují normu ISO 9001 a ISO 13 485. Naše společnost je dovozcem a výrobcem kyslíkových souprav. V České republice jsou registrovány jako zdravotnický prostředek Ministerstvem zdravotnictví ČR.
  • Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je oprávněna provádět montáže a opravy, revize a zkoušky vyhrazených zařízení a provádět PBTK dle zákona 123/2000 Sb.

Naše certifikáty

Nabídka kyslíkových přístrojů a zařízení

PRŮTOKOMĚR KYSLÍKU DEBFLO ADULT

(s průtokem 0 - 15 litrů)

PRŮTOKOMĚR KYSLÍKU DEBFLO s průtokem od 0 do 15 litrů je určený k přesnému dávkování a regulaci O2. Průtokoměr je kompatibilní s REDUKČNÍM VENTILEM S RYCHLOSPOJKOU nebo se připojuje do centrálního rozvodu kyslíku. Tlak na vstupu je 4,5 bar a tlak na výstupu má hodnotu 1,7 bar.

 

KYSLÍKOVÝ PRŮTOKOMĚR DEBFLO BABY

(s průtokem 0 - 5 litrů)

KYSLÍKOVÝ PRŮTOKOMĚR DEBFLO s průtokem 0 až 5 litrů určený k přesnému dávkování a regulaci O2. Průtokoměr je kompatibilní s REDUKČNÍM VENTILEM S RYCHLOSPOJKOU nebo se připojuje do centrálního rozvodu kyslíku. Tlak na vstupu je 4,5 bar a tlak na výstupu má hodnotu 1,7 bar.

 

KYSLÍKOVÝ ZVLHČOVAČ (zvlhčovač kyslíku)

Kyslíkový zvlhčovač, náhradní láhev ke zvlhčovači kyslíku s průtokoměrem. Láhev se zvýšeným obsahem 500 ml lze použít u pacientů vyžadující dlouhodobou terapii, např. na oddělení JIP nebo LDN. Nabízíme kvalitní kyslíkový zvlhčovač francouzské výroby.


Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, France
Balení: model ch) kyslíkový zvlhčovač 500 ml


ZVLHČOVAČ KYSLÍKU ADULT

(s průtokoměrem 0 - 15 litrů)

Zvlhčovač kyslíku ADULT slouží k regulaci a přesnému dávkování kyslíku. Tento kyslíkový přístroj je vybavený rychlospojkou, regulátorem průtoku kyslíku, láhví 250 ml a zmlžovací tryskou. Kyslíkový přístroj je kompatibilní s některým z redukčních ventilů nebo se připojuje rovnou do centrálního rozvodu kyslíku. Zdravotnický prostředek slouží k dýchání zvlhčeného kyslíku, léčbu oxygenoterapií.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie 
Balení: model e) zvlhčovač kyslíku s průtokoměrem 0 - 15 litrů


ZVLHČOVAČ KYSLÍKU BABY

(s průtokoměrem 0 - 5 litrů)

Zdravotnický prostředek slouží pro léčbu kyslíkem, oxygenoterapii (kyslíkovou kůru). Zvlhčovač kyslíku BABY slouží k regulaci a přesnému dávkování kyslíku. Tento kyslíkový přístroj je vybavený rychlospojkou, regulátorem průtoku kyslíku, láhví a zmlžovací tryskou. Kyslíkový přístroj je kompatibilní s některým

s redukčních ventilů nebo se připojuje rovnou do centrálního rozvodu kyslíku.

 

Výrobce zvlhčovače: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie 
Balení: model f) zvlhčovač kyslíku s průtokoměrem 0 - 5 litrů


KYSLÍKOVÝ PŘÍSTROJ KOMBINOVANÝ

(zvlhčovač kyslíku s průtokem 0 - 15 litrů)

Kyslíkový přístroj ADULT se skládá z redukčního ventilu a zvlhčovače kyslíku s průtokoměrem. Kyslíkový přístroj slouží pro léčku pacienta oxygenoterapií. Kyslíková terapie vede ke zlepšení dýchání a okysličování krve, a tím k celkovému zlepšení zdravotního stavu a kondice.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, France

Balení: model g) kyslíkový přístroj s průtokem 0 – 15 litrů

 


KYSLÍKOVÝ PŘÍSTROJ KOMBINOVANÝ

(zvlhčovač kyslíku s průtokem 0 - 5 litrů)

Kyslíkový přístroj BABY slouží pro léčku pacienta oxygenoterapií. Kyslíková terapie (léčba kyslíkem) vede ke zlepšení dýchání a okysličování krve, a tím k celkovému zlepšení zdravotního stavu. Kyslíkový přístroj BABY se skládá z redukčního ventilu a zvlhčovače kyslíku s průtokoměrem.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, France

Balení: model h) kyslíkový přístroj s průtokem 0 – 5 litů

 


KOMBINOVANÉ KYSLÍKOVÉ ZAŘÍZENÍ

(odsávačka s průtokem 0 - 15 litrů)

Kyslíkové zažízení ADULT se skládá z redukčního ventilu a vzduchové / kyslíkové odsávačky. Zdravotnický prostředek slouží k odsávání hlenů, zvratků a sekretu dospělého pacienta. Používá se na oddělení JIP a LDN, je vhodná také pro záchranáře pracující v terénu.

 

Výrobce: TECHNOLOGIE MEDICALE, France

Balení: model k) kyslíkové zařízení s průtokem 0 - 15 litrů


KOMBINOVANÉ KYSLÍKOVÉ ZAŘÍZENÍ

(odsávačka s průtokem 0 - 5 litrů)

Zdravotnický prostředek slouží k odsávání hlenů, zvratků a sekretu u dětí (pediatrického pacienta). Kyslíkové zažízení BABY se skládá z redukčního ventilu a odsávačky napájené kyslíkem nebo stlačeným vzduchem. Používá se na oddělení JIP a dětských oddělení.

 

Výrobce kyslíkového přístroje: TECHNOLOGIE MEDICALE, France

Balení: model l) kyslíkové zařízení s průtokem 0 - 5 litrů


ODSÁVAČKA PROUDOVÁ

(napájená stlačeným vzduchem nebo kyslíkem)

Odsávačka proudová napájená stlačeným vzduchem nebo kyslíkem slouží k odsávání hlenů, zvratků a sekretu. Odsávačka je vybavená rychlospojkou, regulátorem, půllitrovou sací láhví a mikrobiologickým filtrem. Odsávačka je kompatibilní s některým s redukčních ventilů nebo se připojuje rovnou do centrálního rozvodu. Sací podtlak -0,75 bar.

 

Výrobce vzduchové odsávačky: TECHNOLOGIE MEDICALE, Francie 
Balení: model j) odsávačka proudová


Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby