Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Příslušenství ke kyslíkovým přístrojům

Potřebujete příslušenství a spotřební materiál ke kyslíkovým přístrojům? Firma KRÁSNÝ - zdravotní technika je specialista na lékařské přístroje, desinfekční prostředky a kyslíková zařízení. Máme 20 poboček v ČR a expandujeme také na Slovensko. Vlastníme certifikát kvality DNV. V nabídce příslušenství naleznete resuscitační roušku, inhalační masku, resuscitační masku, kyslíkové brýle, zmlžovací trysku, sací láhev, mikronebulizátor a další příslušenství pro kyslíková zařízení za příjemné ceny.

 

Poznámka: pacientům, kteří mají problémy s dýcháním z důvodu alergie či astma, doporučujeme navštívit web o inhalátorech, kde naleznete zajímavé informace o inhalátorech a zvlhčovačích vzduchu a také inhalátory pro astmatiky.

Nabídka příslušenství a spotřebního materiálu

CÉVKA PRO ZAVÁDĚNÍ KYSLÍKU

Cévka pro zavádění kyslíku nosní cestou. Konektor nasadíme do redukčního ventilu, prostředek nasadíme pacientovi jako brýle za uši a dvě hadičky zasuneme do nosu. Cévka je vhodná pro pacienty, kteří nesnesou inhalační masku.


INHALAČNÍ POLOMASKA

Inhalační polomaska slouží k inhalaci zvlhčeného kyslíku. Konektor hadičky zasuneme do zvlhčovače a masku nasadíme pacientovi na obličej. Manipulace s inhalační polomaskou je rychlá, jednoduchá a pohodlná.


RESUSCITAČNÍ MASKA

Resuscitační maska z kvalitního silikonu, nabízíme, jako rozšiřující příslušenství v různých velikostech, včetně malých pediatrických masek. Maska slouží k resuscitaci pacienta. Kvalitní a dobře přilnavá resuscitační maska pro opakované a dlouhodobé používání.


RESUSCITAČNÍ ROUŠKA

Resuscitační roučka je praktický pomocník při dýchání z úst do plic a resuscitaci, který by neměl chybět v žádné lékárničce. Resuscitační rouška je vhodná také na cesty a do automobilu. Tento set obsahuje resuscitační roušku, masku pro dospělé, jednocestný ventil, filtr a pár rukavic. Vše je uloženo v praktickém pouzdře se šňůrkou, pro rychlou a pohodlnou manipulaci.


ZMLŽOVACÍ TRYSKA

Zmlžovací tryska zakončená zmlžovacím kamenem. Tryska slouží jako náhradní díl ke zlhčovači kyslíku (dýchání zvlhčeného kyslíku při oxygenoterapii). Zmlžovací trysku je třeba čas od času měnit, pokud je zanesena vodním kamenem nebo minerály.


ZVLHČOVAČ KYSLÍKU (lahvička  - 500 ml)

Zvlhčovač kyslíku, náhradní lahvička ke zvlhčovači pro podávání kyslíkové terapie (oxygenoterapie, léčba kyslíkem, kyslíková kůra). Láhev se zvýšeným obsahem 500 ml lze použít u pacientů vyžadující dlouhodobou terapii, např. na oddělení JIP nebo LDN.


NÁHRADNÍ TĚSNĚNÍ K REDUKČNÍM VENTILŮM

Náhradní těsnění se používá při výměně tlakové láhve k námi prodávaným typům redukčních ventilů. Nejedná se o výrobek z gumy nebo fíbru, ale o speciální materiál, který je ve styku s kyslíkem nehořlavý a bezpečný.


BAKTERIOLOGICKÝ FILTR (sada 100 kusů)

Bakteriologický filtr se používá jako filtrační vložka do proudových odsávaček poháněných stlačeným vzducem nebo kyslíkem. Bakteriologický filtr slouží k filtraci škodlivých mikroorganismů, zabraňuje aby se patogeny vracely zpět do ovzduší.


SACÍ LÁHEV (500 ml)

Sací láhev pro vzduchovou odsávačku poháněnou stačeným vzduchem nebo kyslíkem. Sací láhev o obsahu 500 ml je vybavena pojistným ventilem proti přesátí a mikrobiologickým filtrem.


INHALAČNÍ MASKA

Inhalační maska slouží k dýchání zvlhčeného vzduchu. Maska je zakončena koncovkou o průměru 22 mm. Na koncovku nasuneme vrapovou hadici, která vede do zvlhčovače. Inhalační masku nasadíme pacientovi. Manipulace s maskou je rychlá, jednoduchá a pohodlná.


MIKRONEBULIZÁTOR S INHALAČNÍ MASKOU

Mikronebulizátor s inhalační maskou slouží k připojení na kompresovový inhalátor a inhalaci zvlhčeného vzduchu. Mikronebulizátor je zakončen koncovkou pro připojení propojovací hadičky a spojení s inhalátorem. Manipulace s mikronebulizátorem je rychlá, jednoduchá a pohodlná.


SACÍ LAHEV S POJISTNÝM VENTILEM

Sací lahev s pojistným ventilem proti přesátí lahve k nejrůznějším typům elektrických odsávaček. Sací lahev je vyrobena z kvalitního polysulfonu a je opatřená nerezovým výkem s pevnými vývody a těsněním ze speciálně upravené gumy. Celý výrobek je autoklávovatelný při teplotě +135 C. Rozměry sací lahve: průměr 11,5 cm (13 cm) a výška 15 cm (17,5 cm).


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. vyrobí a prodává kyslíková zařízení a přístroje, náhradní díly a příslušenství ke kyslíkovým přístrojům.

Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby