Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Tlakové lahve kyslíku

Sháníte tlakové lahve kyslíku za rozumnou cenu? Vyberte si z nabídky tlakových lahví od profesionálního prodejce zdravotní techniky. Firma Krásný - zdravotní technika prodává tlakové lahve kyslíku již déle naž 12 let. Tlaková láhev kyslíku (02) za příjemnou cenu? Ano, v našem e-shopu.

Nabídka tlakových lahví kyslíku

TLAKOVÁ LÁHEV KYSLÍKU - prázdná

Tlaková láhev určená pro napájení výše uvedených kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod. Doporučené pro ambulance a menší zdravotnická zařízení, příp. pro domácí použití.

 

Jedná se o prázdnou tlakovou láhev, kterou vám firma LINDE GAS a.s. naplní kyslíkem pro dýchání, kdekoliv po České republice. Láhev je schválená pro náplň 400 litrů kyslíku o tlaku 200 bar.


TLAKOVÁ LÁHEV KYSLÍKU - plná

Tlaková láhev O2 určená pro napájení výše uvedených kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulátorem + ambuvak apod. Doporučené pro ambulance a menší zdravotnická zařízení, příp. pro domácí použití. Jedná se o plnou láhev s náplní 400 litrů kyslíku pro dýchání o tlaku 200 bar.


KYSLÍKOVÁ LAHEV - prázdná

Kyslíková láhev určená pro napájení výše uvedených kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod. Kyslíková láhev pro lázně, domovy důchodců a podobná zdravotnická zařízení.

 

Jedná se o prázdnou tlakovou láhev, kterou vám firma LINDE GAS a.s. naplní kyslíkem pro dýchání, kdekoliv po České republice. Kyslíková láhev je schválená pro náplň 2.000 litrů kyslíku o tlaku 200 bar.


KYSLÍKOVÁ LAHEV - plná

Kyslíková láhev určená pro napájení výše uvedených kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod.

 

Kyslíková lahev pro lázně, domovy důchodců a podobná zdravotnická zařízení. Jedná se o plnou láhev s náplňí 2.000 litrů kyslíku pro dýchání o tlaku 200 bar.


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. vyrábí a prodává kyslíkové přístroje a zařízení, tlakové láhve na kyslík! Kontaktujte profesionály s dlouholetou zkušeností!

Navštivte e-shop SZO.cz!


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby