Na úvod
Servis a revize
Resuscitace
Technické ventily
Blog
Kontakty

Kyslíková bomba

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. je specialista na lékařské přístroje, tlakové ventily, generátory kyslíku, resuscitační a kyslíkové přístroje. Prodáváme také kyslíkové bomby, které jsou určeny pro různá zdravotnická zařízení (JIP, ambulance, plicní a dětská oddělení, oddělení LDN) a také lázeňská zařízení, ústavy sociální péče a domovy důchodců. Chybí vám kyslíková bomba? Kontaktujte nás!

Nabídka kyslíkových bomb

Kyslíková bomba - prázdná (2 litry)

Kyslíková bomba (tlaková láhev na kyslík) určená pro napájení kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod. Kyslíkovou bombu doporučujeme pro ambulance a menší zdravotnická zařízení, příp. pro domácí použití. Jedná se o prázdnou tlakovou láhev, kterou vám firma LINDE GAS a.s. naplní kyslíkem pro dýchání, kdekoliv po České republice. Láhev je schválená pro náplň 400 litrů kyslíku o tlaku 200 bar.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.
Balení: model n) kyslíková bomba (tlaková láhev 2 litry - prázdná)


Chcete znát aktuální cenu kyslíkové bomby?

Klikněte a pokračujte na web prodejce!

 


 

Kyslíková bomba - plná (s náplní 400 litrů O2)

Kyslíková bomba s náplní 400 litrů kyslíku pro dýchání o tlaku 200 bar vhodná pro napájení kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulátorem + ambuvak apod. Kyslíkovou bombu doporučujeme pro domácí použití a menší ordinace.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o

Balení: model o) kyslíková bomba s náplní 400 litrů O2


Zajímá Vás cena kyslíkové bomby s náplní O2?

Pokračujte na stránky e-shopu!

 


 

Bomba na kyslík - prázdná (10 litrů)

Bomba na kyslík (tlaková láhev) určená pro napájení výše uvedených kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod. Bombu na bkyslík doporučujeme pro lázně, domovy důchodců a podobná zdravotnická zařízení. Jedná se o prázdnou tlakovou láhev, kterou vám firma LINDE GAS a.s. naplní kyslíkem pro dýchání, kdekoliv po České republice. Láhev je schválená pro náplň 2.000 litrů kyslíku o tlaku 200 bar.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: model p) bomba na kyslík (tlaková láhev 10 litrů - prázdná) 

 

Chcete znát aktuální cenu prazdné bomby na kyslík?
Pokračujte na stránky prodejce kyslíkových lahví!

 


 

Bomba na kyslík - plná (s náplní 2000 litrů O2)

Bomba na kyslík  s náplní 2.000 litrů kyslíku pro dýchání o tlaku 200 bar určená pro napájení kyslíkových zařízení: redukční ventil + zvlhčovač s průtokoměrem, redukční ventil + vzduchová odsávačka, redukční ventil s regulací + ambuvak apod. Doporučené pro lázně, domovy důchodců a podobná zdravotnická zařízení.

 

Výrobce: KRÁSNÝ-zdravotnická technika s.r.o.

Balení: model q) bomba na kyslík s náplní 2000 litrů O2

 

Potřebujete bombu na kyslík s náplní O2?

Pokračujte do e-shopu!

 


Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. prodává kyslíkové bomby (tlakové láhve na stlačený kyslík) pro domácí použití, lázeňské a rehabilitační provozy, domovy důchodců apod. 


 

 

 


 


Navštivte partnerské weby